Pure: harika insanlarla takıl

Arkadaşlık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.6 MB
  • Version 2.5.1.511
  • Dil Türkçe
  • Firma MISTERICO LIMITED
Pure: harika insanlarla takıl uygulaması ile macera kavramımızı birazcık değiştiriyoruz.

Pure: harika insanlarla takıl uygulaması ile macera kavramımızı birazcık değiştiriyoruz. 

Uygulamamız Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek keyifle kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Canınız mı sıkılıyor, hiç tasalanmayın. Pure mobil uygulaması ile kendinize hoş sohbet edebileceğiniz bir arkadaş bulun ve saatlerin nasıl geçtiğinin farkına bile varmayın. Uygulamamız her hangi bir güvenlik açığı söz konusu bile değildir. 

Pure: harika insanlarla takıl uygulaması sizlere mobil cihazınızda daha keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor ve özel hayatınız tamamen özel kalıyor. Uygulama içerisinde hiçbir sosyal medya linki, Email adresi bulunmuyor. Konuşacağınız kişi ile uçtan uca şifreleme kullanılıyor ve sohbetleriniz otomatik olarak uygulama tarafından siliniyor.

Uygulamamızı mobil cihazınıza indirdikten sonra, uygulamaya kendinizin bir selfiesini yükleyin ve sizi heyecanlandıran biriyle eşleşin. Bu eşleşme sonucunda maksimum bir saat sohbet edebiliyorsunuz, daha sonrasında sohbet içeriğiniz tamamen siliniyor. İki taraf da birbirinden elektrik aldıysa bu iş tamamdır. 

Daha Fazla Göster
Pure: harika insanlarla takıl indir